07 • 08 April 2018

JOIN THE SHOW

Find Hotels

CONTACTS

INFO

Targi Lublin S.A.
Dworcowa 11,
20-406 Lublin,
Poland

Hosted by Dom Kultury and TattooDays.pl

Tattoodays.pl to cykl największych festiwali tatuażu i muzyki w Polsce. Dzięki udziałowi najlepszych Artystów z Polski, Europy i oddalonych zakątków świata oraz wsparciu czołowych europejskich Supplier’ów z edycji na edycję rośnie prestiż i znaczenie organizowanych przez nas konwencji tatuażu.

W LTD’18 wezmą udział światowej klasy tatuatorzy, to dzięki ich talentowi i pasji poznacie świat tatuazu na najwyższym artystycznym poziomie. Nasz festival to również doskonała okazja aby zróbić swój pierwszy lub kolejny tatuaż lub po prostu zaczernąć inspiracji i poznać proces tatuowania od momentu odbicia kalki po ostatnie uderzenie igły. . .

Poza tym, czekają na was – konkursy na najlepsze tatuaże, zlot food trucków, strefa mody, wystawy customowych aut, rowerów i motocykli.

ENGLISH

The II’nd edtion of Tattoo Days in Lublin!

Tattoodays.pl is a series of the biggest tattoo and music festivals in Poland. Thanks to participation of the best artists in Poland, Europe and the most distant places in the world, and support of the biggest European suppliers the prestige and meaning of our tattoo convention grows from convention to convention.

In LTD’18 You will meet the best tattooers, thanks to their talent and passion You will discover the world of tattoo on the highest artistsic level. Our festival is also a perect occasion to make Your first, or next tattoo, or just get some inspiration, and get to know the whole process of tattooing.

2018 – 2019 TATTOO DAYS FESTIVAL

Warsaw Tattoo Days
01 – 03 March 2019

Lublin Tattoo Days
07 – 08 April 2018

Lodz Tattoo Days
03 – 04 November 2018

LATEST NEWS

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

59 minutes ago

TattooDays.pl

Ahoj Łódź!
Stęskniliśmy się za Wami, ale już 2/3 Listopada cumujemy ponownie #wŁodzi , a z nami na pokładzie Brzezowski Bodypainting Show i jego kolorowe modelki.

Kupujcie bilety w niższej cenie ➡ bit.ly/2YJEIOz
... See MoreSee Less

3 days ago

TattooDays.pl

Zapraszamy do strefy THE SIGN gdzie podczas Łódź Tattoo Days 2019 zrobicie wystrzałową 📸

Wielowymiarowość sztuki nie pozwala nam ograniczać Was do nudnych fot na czarnym tle🤷‍♂️ Dlatego olewamy klasyczne schematy i oferujemy każdemu niezwykle ujęcia rodem z Matrixa - o tym jak wyglądać będzie wasze zdjęcie decydujecie sami...
... See MoreSee Less

3 months ago

TattooDays.pl

... See MoreSee Less

Load More

COMMENTS