21 • 22 • 23 June 2019

JOIN THE SHOW

GET YOUR TICKETS

CONTACTS

INFO

Malá Sportovní Hala
Za Elektrárnou 170 00
170 00 Praha 7-Bubeneč
Czech Republic

International Tattoo Convention Prague – více informací

International Tattoo Convention Prague se bude letos konat po 21. a opět bude v Holešovicích. Přesouváme se ale nově do Malé sportovní haly, která nabídne tatérům i návštěvníkům více prostoru a lepší členění. Na celkové ploše haly, což je více než 2700 m2 vás bude čekat více než 85 studií. Kromě tetovacích studií a tatérů z celého světa (Česko, Polsko, Slovensko, Itálie, Francie, USA, Švýcarsko, Rakousko, Nizozemsko, Německo) na vás čekají i obchody se zajímavým zbožím spojeným s tetovací kulturou – oblečení, doplňky a podobně.

Novinkou na letošní Tattoo Convention Prague je nová Food Zone! Čekají na vás kvalitní bio burgery, stánek s italskými specialitami, asijskými dobrotami, česká klasika i sladké a pivo, alko, nealko a dobrá káva jsou samozřejmostí. Kromě toho vznikne i VEGG zone, ve které na vás čekají vynikající vegg chlebíčky, sladké i wrapy a vegg burgery.

Ale to není ještě zdaleka vše! Na pódiu kromě tattoo contest, proběhne i velmi zajímavý program. V pátek uvidíte epickou performance a krásné kostýmy v podání skupiny Fly High Tribe Suspension. Krásu ženského těla budeme obdivovat s Bohemian Burlesque, protože předvedou smyslnou kabaretní show. Smyslná show je i bondage, konkrétně Shibari – Pražský rigger GNBY si pro Vás na konvenci připravil dynamickou show, která vám ukáže jiný pohled na shibari (druh vázání – bondage), než je v ČR obvyklé. Můžete se těšit na show, která Vám ukáže, čeho všeho je lidské tělo schopné dosáhnout. GNBY je známý osobitým přístupem k tradičnímu japonskému stylu vázání, kde spojuje moderní evropské vlivy a tradiční japonské postupy. Chybět nebude Pole dance a večer koncert českého rappera Manika s dj Black Angelikou, spadající pod label Bigg Boss.

Sobotní pódium zahltí krásné dámy, protože se bude konat volba MISS TATTOO 2019. Do poroty letos zasedne moderátor rádia Spin – Poeta, finalistka reality show Robinsonův ostrov – Martina Fialková a již zmíněný rapper Maniak a jeho potetovaná dvorní djka Black Angelika, která se dostala za djský pult přímo z ministerstva. A co čeká MISS TATTOO? Vítězka si odnese zájezd do Paříže a mnoho dalších hodnotných cen a myslíme na druhé, třetí místo i na Miss sympatie!
V sobotu se můžete těšit na nové show od Bohemian Burlesque, Shibari Show, Fly High Tribe Suspension a Pole dance battle. Večer pak vystoupí Vladimír 518 s The Rocket Dogz. Nedělní den se koná Tattoo Contest v kategoriích the large, the colour, the asia a the realistic a poslední show bude SHIBARI.
Po celou dobu bude venku pro děti připravený skákací hrad a děti do 12 let neplatí vstupné. Venku na vás také čeká výstava motorek a aut a art show.

Na Tattoo Convention Prague na vás kromě tetovacích studií čekají i různé jiné stánky a obchody. Například i Celtic Supply. Více o Celtic Supply se dozvíte zde: www.tattoo-convention.cz/celtic-supply

Peter Hlavačka won the Best of Show Tattoo at International Tattoo Convention Prague 2016

SEE MORE BEST OF SHOW TATTOOS HERE

VIDEO

LATEST NEWS

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Prohlédněte si vítěze nedělní TATTOO CONTEST v těchto kategoriích the large, the colour, the asia, the realistic, the best of Sunday a The best of show. Vše najdete u nás na webu zde: www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-sunday-2019

www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-sunday-2019/
... See MoreSee Less

12 hours ago

Prohlédněte si vítěze nedělní TATTOO CONTEST v těchto kategoriích the large, the colour, the asia, the realistic, the best of Sunday a The best of show. Vše najdete u nás na webu zde: www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-sunday-2019http://www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-sunday-2019/

Prohlédněte si vítěze sobotní TATTOO CONTEST v kategoriích the small, the black and white, the most crazy, oldschool a newschool a best of Saturday - vše najdete u nás na webu zde: www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-saturday-2019 ... See MoreSee Less

13 hours ago

Prohlédněte si vítěze sobotní TATTOO CONTEST v kategoriích the small, the black and white, the most crazy, oldschool a newschool a best of Saturday - vše najdete u nás na webu zde: www.tattoo-convention.cz/winners-tattoo-convention-saturday-2019

FOTOREPORT PÁTEK A SOBOTA 2019 najdete zde: www.tattoo-convention.cz/fotoreport-patek-sobota-2019 ... See MoreSee Less

14 hours ago

FOTOREPORT PÁTEK A SOBOTA 2019 najdete zde: www.tattoo-convention.cz/fotoreport-patek-sobota-2019

Fotokoutek od Click and Smile měl na Tattoo Convention Prague úspěch. Podívejte se, jak jste před fotobudkou řádili - fotky najdete u nás na webu zde:
www.tattoo-convention.cz/fotokoutek-2019
... See MoreSee Less

16 hours ago

Fotokoutek od Click and Smile měl na Tattoo Convention Prague úspěch. Podívejte se, jak jste před fotobudkou řádili - fotky najdete u nás na webu zde:
www.tattoo-convention.cz/fotokoutek-2019

Tattoo Convention Prague očima Jirka Opie
VIDEO ZDE: youtu.be/SNFvMuRRaCo
... See MoreSee Less

18 hours ago

Tattoo Convention Prague očima Jirka Opie
VIDEO ZDE: https://youtu.be/SNFvMuRRaCo
Load More

COMMENTS